Inside Sales Administrator

Date: 04-Nov-2017

Location: Prague, CZ

Company: Lloyds Register

Datum: 6. Října 2017

Místo: Praha, CZ

Společnost: Lloyd‘s Register

Obecný přehled o pracovní pozici

Je pro Vás důležitá rozmanitost a dynamické pracovní prostředí v mezinárodní společnosti? Cítíte se jisti, pokud je Vám svěřeno více úkolů nejednou a umíte si zachovat dobrý přehled? Vyhovuje Vám pracovat na podpůrných a organizačních činnostech profesionálním způsobem? Jste sociální typ, který rád komunikuje s různými lidmi? Pak je pozice Inside Sales ve společnosti Lloyd´s Register Quality Assurance přesně pro Vás!

Pracovní náplň

Budete zodpovědní za řízení smluvních vztahů jak pro stávající, tak pro nové klienty v oblasti Systémů Managementu. Budete připravovat, kontrolovat a vystavovat smluvní dokumentaci,  revidovat počty auditodnů a komunikovat se stávajícími a novými klienty. Později se ve Vaší pozici zaměříte na oblast, která více souvisí s prodejem našich služeb, především stávajícím klientům. Budete udržovat dobré vztahy s klienty, identifikovat a navrhovat zlepšení procesů a postupů souvisejících s poskytováním našich služeb. Pozice Inside Sales Administrator zkrátka nabízí pestrou a různorodou práci, které pro Vás budou v každém ohledu výzvou!

Požadujeme
• Zkušenosti z administrativy, nejlépe z mezinárodního prostředí

• Zkušenosti s prací v zákaznickém servisu pro korporátní klientelu

• Zkušenost s prodejem nebo chuť pracovat na osobním růstu v oblasti obchodních dovedností

• Schopnost stanovit si priority a plnit úkoly v zadaných termínech

• Schopnost pracovat jako součást týmu a podílet se na dosažení cílů obchodního oddělení

• Dobré slovní i písemné komunikační dovednosti v českém a anglickém jazyce

• Zaměření na klienta, interního i externího

• Zdvořilé a přátelské vystupování

• Pečlivost

Co nabízí Lloyd's Register?
Nabízíme rozmanitou práci v mezinárodní společnosti s tradicí od roku 1760. Přátelské prostředí, kolegy a kolegyně, které vám pomohou se zapracovat. Získáte zkušenosti v oblasti fungování obchodního oddělení s možností osobního i profesního růstu. Získáte dobrý plat s odpovídajícími pracovními podmínkami jako např. 35 hodinový pracovní týden, týden dovolené navíc, stravenky apod.

O společnosti Lloyd’s Register

Lloyd's Register Group (LR) je nezávislá organizace pro řízení rizik, která pomáhá zlepšovat kvalitu, bezpečnost, životní prostředí a podnikání našich klientů na celém světě. To se odráží v našem poslání "spolupracovat na bezpečnějším světě".
LR je globální organizace poskytující své obchodní služby v oblasti strojírenství a technických oborech. Jsme námořní klasifikační společnost, která je plně vlastněná nadací Lloyd´s Register Foundation, britskou dobročinnou organizací, která se věnuje výzkumu a vzdělávání v oblasti vědy a technických oborů ve prospěch celé komunity. Naše odborné znalosti a činnosti zahrnují oblast námořní, energetickou (ropa, plyn, chemie, energetika), systémy managementu a další průmyslové obory náročné na aktiva. Což je konkrétně poslání i LR Systémy Managementu (LR Management Systems).

Jedná se o kontrakt v předpokládané délce 3 roky (zástup za mateřskou dovolenou). Budeme ale rádi, pokud jej v případě spokojenosti budeme moci prodloužit.

Máte zájem?
Je pro vás tato pozice zajímavá? Pak se nám přihlaste buď pomocí tlačítka „Odpovědět“ a nebo reagujte na pozici prostřednictvím naší webové stránky – kariéra. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se této pracovní pozice, kontaktuje prosím: Mark Schutz (Corporate Recruiter), tel: +31 6 12 39 39 66, email: mark.schutz@lr.org.

Job Segment: QA, Quality Assurance, Technology, Quality