Sales Representative

Date: 22-May-2019

Location: Prague, CZ

Company: Lloyds Register

Job ID:28288
Location:Prague : Taborska 31 : 140 00 Pr (LR_L000058)
Position Category:Business Development
Department:CZ180250 : PRA-MGMT SYSTEMS SALES (CZ180250)
Position Type:Employee Regular
Education Required:See Job Description
Experience Required:See Job Description
Relocation Provided:No

Lloyd's Register - Business Assurance je vedoucím nezávislým poskytovatelem služeb zahrnujícím certifikaci, validaci, ověřování a školení napříč širokým spektrem standardů a schémat. Jsme uznávání vice jak 50 akreditačními orgány a dodáváme služby klientům ve vice než 120 zemích. Na pozici Sales Representative v naší kanceláři v Praze budete vyhledávat a udržovat obchodní vztahy se stávajícími a novými zákazníky a budete úzce spolupracovat s obchodním ředitelem pro střední, severní a východní Evropu a Rusko.

Hlavní náplň činnosti:
- Zpracování a vedení obchodních případů
- Proaktivní komunikace se stávajícími i potencionálními klienty
- Identifikace a zpracování poptávek, tvorba nabídek
- Přijímání obchodních a strategických rozhodnutí
- Spolupodílení se na plnění místní a regionální prodejní strategie a dosahování cílů obchodního oddělení
- Poskytování informací pro plánování a vykazování prodejů
- Dodržování interních předpisů obchodního oddělení

Požadujeme
- VŠ vzdělání - i absolvent, šikovného středoškoláka s praxí nezavrhneme
- Schopnost vedení obchodních jednání
- Zájem o práci v obchodním oddělení
- Znalost prostředí systémů managementu výhodou
- Znalost obchodních dovedností výhodou
- Aktivní přístup
- Výborná znalost ČJ, Aktivní znalost AJ
- Samostatnost
- Teamový hráč
- Znalost práce na PC v prostředí MS Windows a MS Office

Specifické požadavky
- Dobré komunikační schopnosti
- Schopnost neustálého odborného vzdělávání
- Ochota cestovat v rámci ČR
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- Zázemí renomované mezinárodní společnosti
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Motivující finanční ohodnocení
- Bohatý systém sociálních výhod a dalších benefitů
- Osobní rozvoj, kariérní růst a odborná školení
- Výbornou dopravní dostupnost kanceláře na metru C, tramvaj č.18

V případě, že Vás naše nabídka zaměstnání oslovila a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím svůj životopis v českém a/nebo anglickém jazyce. S vybraným uchazečem/uchazečkou uzavřeme smlouvu s roční platností, která bude v případě oboustranné spokojenosti prodloužena. Více informací o naší společnosti se dozvíte na www.lrqa.cz.